Sisteminize Giriş Yapın

Aldığınız hizmetin ve ödemelerinizin takibini kolayca yapın.

Destek alın

Hızlı sorular ve hızlı cevaplar ile avantajlı olun.

Özel Olun

Güncellemelerden, indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olun, önce siz faydalanın.

Müşteri Paneli
  • 0232 215 08 55
  • CTU
Biz Kimiz? Yetsis Bilgi Teknolojileri Hakkımızda.
Anasayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz? Yetsis Bilgi Teknolojileri

HostDesign, 2007 yılının temmuz ayında internet & yazılım hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere Teknobil Bilişim Çözümleri San. Tic.Ltd. Şti. unvanı altında kurulmuş ve günümüze kadar marka kurumsallaşmıştır. Geçen bu süre içinde büyük başarı elde etmiş, müşterilerine güven ve kaliteyi bir arada sunmuştur.
HostDesign'in kuruluş amacı; Türkiye'de de çok hızlı büyüyen ve çabuk yer edinen Internet dünyasında yer alan veya almayı düşünen firmaların tüm ürünlerini ve hizmetleri, bu dünyaya tanıtmaktır. Bu vizyonumuzu, alanında kaliteli yenilik ve değişim liderliği misyonumuz ile gerçekleştirmekteyiz.

2010 yılında bünyesinde verdiği hizmetlerin arasına Google Adwords reklamcılığını da katan HostDesign, google adwords professional sertifikasına sahip uzmanları ile müşterilerine üst düzeyde hizmet vermeye devam etmektedir.
2011 yılı Ocak ayı itibarı ile kurumsal kimliğini Yetsis Bilgi Teknolojileri olarak değişerek firmaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır. HostDesign, marka bilinci çalışması ile kurumsal firmaların müşteri portföylerini, internet reklamları, web site optimizasyonu, e-ticaret ve sosyal medya araçlarını kullanarak arttırmayı ve rekabette önde olmalarını sağlamaktadır.
2012 yılı ile birlikte hizmetlerinin arasına havadan video ve fotoğraf çekimini de ekleyen HostDesign, profesyonel ekip ve ekipmanları ile müşterilerine her platformda sınırsız destek vermeye devam etmektedir.
Her sektörün ve her firmanın kendine özel sorunlarına, çözümler bulmak üzere hazırlanan çözüm yazılımlarımız, kaliteli yenilik ve değişim liderliği misyonumuzun gereğidir.
2014 yılının başlarında sektör deneyimli farklı bir ekip kurarak CTU projesini ele almış ve inşaat sektörünü teknoloji ile buluşturmayı hedefleyerek özgün bir çalışma sergileyen bu ekip sayesinde önemli başarılar elde edilmiş ve ürün çok geliştirilmiştir.
HostDesign, Yetsis Bilgi Teknolojilerine ait ticari bir markadır.
CTU, Yetsis Bilgi Teknolojilerine ait ticari bir markadır.
Kurumsal: www.yetsis.com.tr